Możesz mieć, co zechcesz, jeśli pomożesz osiągnąć innym to, czego oni pragną. Wdrapywanie się na górę sukcesu wcale nie musi być niezwykle trudne, a nformacje na ten temat tajne dostępne dla nielicznych. Reguła jest prosta. Ludzie dają się poprowadzić tym, którzy zapewnią im zwycięstwo. Znajdź na to sposób.

Największy w Historii Sekret Robienia Pieniędzy Joe VitaleDowiedz się, czego chcą inni. No właśnie, czego mogą pragnąć? Tego samego, co Ty: bezpieczeństwa, szczęścia, samorealizacji, szacunku, właściwych relacji, zdrowia, uśmiechu… Za wiele z tych potrzeb ludzie są w stanie Ci zapłacić. Na plaży to nie piwo kosztuje 8 złotych, lecz przyjemność jaka płynie z jego wypicia w tym miejscu. Graczowi komputerowemu nie sprzedajesz większej pamięci RAM, tylko przyjemność z nowocześniejszych gier.

W jakim celu klienci nabywają Twoje produkty? Do czego im slużą? Jakie potrzeby zaspokajają? Skup się na korzyściach, które otrzymują inni dzięki Twoim towarom czy usługom. Jak możesz dostarczać je większej liczbie osób?

Opowiada o tym Joe Vitaly w swoim e-booku Największy w historii sekret robienia pieniędzy. Dawaj innym to, co chcesz otrzymać. Dziel się Swoimi dobrami, zasobami. Pomagaj.

Pobierz e-booka Joe Vitale: Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Tags