Jak wpłynął na magazynowanie koronawirus? Warszawa i inne miasta wciąż mogą liczyć na prężnie działające zaplecze magazynowe? W obecnej sytuacji wiele firm z rozmaitych branż stanęło przed ciężkimi decyzjami w kwestiach budżetowych i planistycznych. Trudno przewidzieć, jak kształtować się będzie rynek w najbliższych miesiącach. Duży rozruch zyskała branża e-commerce, ponieważ ludzie przenieśli swoje dotychczasowe nawyki konsumpcyjne do Sieci. Z tego względu ważna jest właściwa logistyka, a wszystkie aspekty związane z usługą sklepów internetowych muszą być zabezpieczone, by sprostać sytuacji.

Usługi magazynowe w czasie kryzysu – na co się zdecydować?

Zwłaszcza teraz ważne jest by Twoje produkty były bezpieczne, w razie potrzeby pakowane według ustalonej specyfikacji i dostarczane Klientom na czas. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, nie możesz pozwolić sobie na nieprzewidziane problemy. Dlatego warto zadbać nie tylko o usługi magazynowe, ale również o dodatkowe działania logistyczne. Firma Trans-Tok jest operatorem logistycznym z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w logistyce kontraktowej – oznacza to, że stawia na długotrwałą współpracę z kontrahentami, a może to zapewnić właśnie dzięki profesjonalnym usługom.

Wysokiej klasy magazyn z obsługą? Warszawa może stawiać na Trans-Tok

Centra magazynowe Trans-Tok to nie tylko duża powierzchnia, ale również profesjonalna, wyspecjalizowana obsługa, która m. in. prowadzi kartoteki towarowe i kontroluje daty ważności czy numery serii produktów. Dzięki sprawnemu i sprawdzonemu systemowi możliwe jest kompleksowe konfekcjonowanie towarów i przygotowanie przesyłek w terminie.

Świetnie położony magazyn z obsługą – Mazowieckie i cały kraj na wyciągnięcie ręki

Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć dobrze położony budynek magazynu – Warszawa i trasy na resztę kraju powinny znajdować się możliwie blisko. Taka centralizacja sprzyja szybkości dowozu. Dzięki świetnie zlokalizowanych centrach magazynowych, Trans-Tok jest w stanie szybko dostarczyć przesyłki zarówno do Warszawy, jak i do punktów w całej Polsce.

  • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
  • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Czy Trans-Tok umożliwia magazynowanie alkoholu?

Nie każdy rodzaj towaru można składować w dowolnym miejscu. Do niektórych typów potrzebne są magazyny specjalne, Warszawa oczywiście też ma do takich dostęp. Oba magazyny udostępniane Klientom przez Trans-Tok spełniają najwyższe wymogi, dzięki którym możliwe jest składowanie towarów niebezpiecznych ADR, w tym również magazynowanie alkoholi.

Wszechstronny magazyn – e-commerce i nie tylko

Ponadto każdy z budynków posiada specyfikacje właściwe dla takich obiektów jak magazyn towarów spożywczych, więc również składowanie tego typu towarów jest możliwe. Poza tym składować można środki czystości, chemię domową i profesjonalną, urządzenia komputerowe i sprzęty RTV czy AGD, a także leki i części zamienne do samochodów. Dzięki temu, że w Trans-Tok na najwyższym poziomie stoi zarówno logistyka jak i magazynowanie, e-commerce to branża, która spokojnie może polegać na tej firmie.