Jak codzień to samo, przyglądamy się swym planom. (Ascetoholix)

No właśnie, z jakich powodów tak się dzieje, że na „jutro” planujemy sobie najwięcej, odkładamy naszą karierę na później? Czy jesteśmy przygotowani na zmiany w swoim życiu? A jeśli nie, to kiedy będziemy?

„Jutro” nigdy nie nadchodzi. Jeśli chcesz zacząć działać, zrób to teraz. Szkoda czasu, by odkładać swoje marzenia, swoje szczęście, swoje życie na później. Działaj dopóki nie uzyskasz rezultatu. Człowiek męczy się wtedy, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że traci czas. Oglądając kolejny film, serial, robiąc coś nieproduktywnie, wpływa to demotywująco na cała pracę.

Kiedy odpoczywasz, zrelaksuj się. Pozwól, by opuściły Cię wszelkie myśli. Pozwól dryfować na oceanie spokoju, radości, miłości i zadowolenia. Pomyśl o czymś przyjemnym. Albo nawet lepiej. Pozwól, by to, co najlepsze samo do Ciebie przypłynęło.

Poczuj, jak Twoje ciało staje się ciężkie. Wyobraź Sobie krainę wiecznej szczęśliwości. Fantazjuj, odpoczywaj i ładuj Swe energetyczne akumulatory. Przydadzą Ci się.

A kiedy pracujesz, dawaj z Siebie 100 procent. Bądź jak taran, jak lodołamacz, jak rozpędzony pociąg, którego nikt nie może zatrzymać. Biegnij, ciesz się chwilą, żyj pasją, rób to, co naprawde kochasz. Właśnie w ten sposób wykorzystasz Swój potencjał i Swoją energię. Niech droga, która prowadzi Cię do celu będzie prosta – bez zbędnych zakamarków, zakrętów, bez zbaczania z trasy. Im szybciej to osiągniesz, tym bardziej będziesz usatysfakcjonowany, naładowany energią i pewny Swoich sił i zdolności.

Wtedy wyznaczysz Sobie kolejne cele i zrealizujesz nastepne marzenia. Zrób to dla Siebie.

Wyznacz Swoje pory aktywności dnia. Nikiedy jesteś zmęczony, śpiący, a kiedy indziej pewny i kreatywny? Zastanów się, kiedy masz największą ochotę na pracę, a kiedy możesz robić tylko czynności rutynowe. Zaplanuj Sobie dzień zgodnie z Twoim charakterem i stylem życia.

Takie postępowanie przybliży Cię do sukcesu, dzieki niemu wystrzelisz jak rakieta.

Tags