W obecnej sytuacji wiele osób zostało zmuszonych do pracowania zdalnie. Ci, którzy zostali w biurach, zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami muszą zachowywać dystans i szczególnie uważać na wszelkie odstępstwa sanitarne, na jakie mogą być narażeni. Sytuacja jest daleka od komfortowej, a przecież te osoby wciąż muszą pracować i być efektywne. Przy tak dużej niewygodzie, ważnym jest, by zadbać o jak najlepsze warunki tam, gdzie zależą one od nas. Jeśli pracujemy przed komputerem wiele godzin, to warto rozejrzeć się za wygodnym siedziskiem. Zawsze warto o tym pomyśleć, ale teraz sytuacja dodatkowo nas do tego zachęca.

Polskie fotele gamingowe ułatwiają pracę zdalną

Jednak skąd wziąć fotel, który spełni nasze oczekiwania, przyniesie nam ulgę i zwolni chociaż z jednej dolegliwości? Większość nawyków zakupowych przenieśliśmy do Sieci, więc warto odwiedzić sklep online z krzesłami gamingowymi. Polskie fotele gamingowe DXRacer to najwyższa jakość na rynku. Ich design oczywiście odpowiada wyobrażeniom o krzesłach dla graczy, ale najważniejsza jest przecież funkcjonalność i konstrukcja. Przed komputerem w pracy spędzamy wiele godzin każdego dnia. Ostatnia rzecz, o której powinniśmy wtedy myśleć, to fakt, czy dobrze się nam siedzi w fotelu. Powinien być wygodny i nie krępować naszych ruchów, umożliwiając tym samym całkowite skupienie się na rzeczach ważniejszych.

Fotele gamingowe DXRacer – wygoda i funkcjonalność

Odpowiedni fotel nie tylko wpływa na nasz komfort, ale potrafi też zmniejszyć poczucie zmęczenia. Fotele gamingowe DXracer posiadają wzmocniony stelaż wewnętrzny o konstrukcji stalowo-rurowej, który gwarantuje możliwość użytkowania fotela przez wiele lat. Poszycie jest wykonane z niezwykle wytrzymałego materiału odpornego na ścieranie. Fotel można całkowicie dopasować do sylwetki użytkownika, by zapewniał podtrzymanie kręgosłupa i dawał oparcie dla rąk oraz barków. Wysokie oparcie umożliwia właściwe ułożenie głowy i szyi.

Dostosuj fotel idealnie pod siebie

Jeśli dotychczas jednym z naszych „rytuałów” była próba ułożenia się w siedzisku, to możemy odetchnąć. Fotele gamingowe DXRacer posiadają ruchomą poduszkę lędźwiową, co umożliwia indywidualne dopasowanie do ulubionej pozycji. Jakby tego było mało, fotele posiadają ruchome podłokietniki, w których można regulować wysokość. Co więcej, fotel można dobrać odpowiednio do sylwetki i wzrostu – w końcu źle dobrany fotel może powodować dyskomfort nóg, o czym DXRacer, jako specjalistyczny producent foteli gamingowych, doskonale wie.

Sprawdzony producent foteli gamingowych

Dlatego, jeśli chcesz się pozbyć dolegliwości związanych z długotrwałymi sesjami przed komputerem albo chcesz zadbać o swoich pracowników i kompletnie wymienić fotele w firmie – postaw na DXRacer. To sprawdzony producent foteli gamingowych, który gwarantuje najwyższą jakość i szeroką ofertę, która umożliwia dostosowania fotela indywidualnie pod każdego użytkownika. Zadbaj o siebie i swoją wygodę – postaw na specjalistyczny fotel, który posłuży przez wiele lat.