Każdy z nas chce umiejętnie i bezstresowo nawiązywać relacje z innymi ludźmi. Zdarzają się pomiędzy ludźmi kłótnie, konflikty i aż dziwne, że ewolucja nie wykształciła w nas tej umiejętności do perfekcji. Komunikując się popełniamy różne błędy, których można byłoby uniknąć zachowując zdrowie psychiczne i dobry humor.

A teraz przygotuj się, by poznać najprostsze, najbardziej jawne, a jednocześnie nie dostrzegane zagadnienia związane z rozmową i nawiązywaniem kontaktu. Jeszcze rok temu przygotowałem specjalny, 17-stronicowy raport na temat relacji między ludźmi. Poza kilkoma aspektami psychologicznymi znajdziesz tam garść filozofii i humoru, co uważam, że ciekawie się komponuje. Samą zawartość merytoryczną zaczerpnąłem z innowacyjnej, choć tak naprawdę starej jak świat, strategii komunikacji transformującej.

Właśnie przeczytałem tego e-booka, szczerze i nieskromnie powiem, że się w nim zaczytałem i wiele informacji przypomniałem. Mimo, że sam jestem jego autorem. Śmieszne, prawda? 🙂 Po publikacji tekstu spotkałem się z wielomapozytywnymi opiniami. No cóż, sporo wysiłku w to włożyłem, zarówno w zebranie informacji, jak i w przygotowanie treści.

Pobierzesz raport po zapisaniu się na bezpłatną listę: Komunikacja interpersonalna.