Ile miałbyś teraz pieniędzy, jaki byś osiągnął sukces, gdybyś wykorzystał wszystkie nadarzające się okazje? 100 tysięcy, milion,  a może jeszcze więcej…? Dlaczego zatem jeszcze tego nie zrobiłeś?

Twoje dotychczasowe życie wpłynęło na Twoje doświadczenia, myśli, a to w całości złożyło się na postrzeganie rzeczywistości. Prawdą jest, że każdy z nas żyje w swoim własnym świecie. Mamy swoje punkty widzenia, filtry percepcyjne, patrzymy przez pryzmat naszego ja.

Być może narzuciłeś Sobie sam jakieś bariery, zablokowałeś się przed kolejnymi, większymi osiągnięciami. Myślisz, tak, zaraz się za to wezmę, znam przecież swoją receptę na sukces, wspaniałe życie, rozwój firmy, ale jeszcze nie teraz, jutro, za tydzień, za rok. I jeśli dzisiaj odkładasz te sprawy na później, to samo zrobisz przy każdej kolejnej nadarzającej się okazji.

A okazje, szanse tworzysz Ty sam. Doskonale zdajesz Sobie sprawę z tego, jak zrealizować plan, nie chcesz jednak zmiany. Niektórzy przyzwyczaili się tak do swoich trudów dnia obecnego, że sabotują swój sukces i nie mają najmniejszej ochoty. Jak przezwyciężyć blokadę?

Tags