Skip to content

Zaprzyjaźnieni

8. segment. Cała prawda o rozwoju osobistym
Cała prawda o Rozwoju Osobistym – o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim i co jest naprawdę ważne w życiu. Kilka słów o filozofii zen i fizyce kwantowej, celach człowieka i drodze do nich, mrocznej tajemnicy istnienia i jaskrawym świetle iluzji. Wojciech P. P. Zieliński.

Biznesowy blog Michała Toczyskiego o marketingu i przedsiębiorczości
Blog nt. marketingu społecznościowego, gospodarki, filozofii biznesu i zarządzania. Dla menedżerów, marketerów i przedsiębiorców.

Inspiruj.com
Blog inspiruj.com zainpirował mnie nieraz do napisania tekstów, które znajdują się dzisiaj na afirmatio.pl. Inspiruj jest  rzadko aktualizowany, ale to nie szkodzi, gdy zechcesz poczytać archiwum.

Neoma.pl – bo życie jest przygodą
„Najlepszym sposobem, aby naprawdę dobrze zapamiętać określoną informację jest jej przekazanie innym. To stwierdzenie przyświecało nam tworząc neoma.pl.”

Michał Pasterski – blog o rozwoju osobistym
„Ten blog to wyraz mojej największej pasji rozwojem osobistym i czynieniem swojego życia jeszcze pełniejszym.” – Michał Pasterski.

Samodoskonalenie i motywacja – blog o sukcesie
Stań się szczęśliwym człowiekiem! Dowiedz się, czym jest samodoskonalenie, na czym polega motywacja i jak osiągnąć sukces.

Psychologiczny blog, który daje do myślenia
„Piszę o psychologii, psychoterapii, o związkach miłosnych, przytaczam ciekawe badania naukowe, opisuję zaburzenia psychiczne, czy techniki psychomanipulacji.” – Marcin Hanke.

Mój i Twój sukces
Blog rozwojowy Patryka Cużytka, 19 latka, który rozpoczął swoją drogę do sukcesu i opisuje Czytelnikom swoje zmagania, pomysły i przemyślenia.

Powerblog.pl Wiedza rodzi sukces
Powerblog to źródło darmowej wiedzy, którą udostępniamy Ci po to, byś mógł osiągnąć znaczący sukces w wielu dziedzinach życia – sprawdź nas!

Rozwoju Osobistego Poezja
Blog o tytule Rozwoju Osobistego Poezja powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą popartą doświadczeniem i działaniem. Jest to odpowiedź na dążenie do samodoskonalenia, niezależności finansowej, wyznaczaniu celów i motywacji. Czytając bloga dowiesz się zgodnie z zasadą Pareto, jak zmieniając jedynie 20% swoich zachowań możesz zmienić standard życia w 80%.