Skip to content

31 grudnia 2017

Jak wziąć pożyczkę, kiedy potrzebujemy natychmiastowego zastrzyku gotówki?

business-money-pink-coins

W życiu pojawiają się czasem takie sytuacje, kiedy potrzebujemy natychmiastowego zastrzyku gotówki. Niestety na decyzję kredytową z banku trzeba odpowiednio długo poczekać, a na dodatek spełnić cały szereg formalności. Ratunkiem może okazać się szybka pożyczka pieniędzy online.

Jeśli zastanawiasz się, jak wziąć pożyczkę, kiedy czas nagli, zapraszamy do lektury!

Jak wziąć pożyczkę bez umowy o pracę?

Ogromna grupa ludzi w Polsce, choć pracuje w pełnym wymiarze godzin, nie jest zatrudniona na umowę o pracę. Dotyczy to nie tylko studentów, ale również pracowników wykonujących wolne zawody, takich jak graficy, copywriterzy, dziennikarze, czy nawet web developerzy. Tymczasem, wspomniana wyżej umowa o pracę, w wielu bankach jest absolutnym wymogiem, by móc wziąć pożyczkę.

Dla osób zatrudnionych na umowy cywilnoprawne – o dzieło lub zlecenie, alternatywą okazują się wiarygodne pożyczki online udzielane przez parabanki. Warto podkreślić, że wychodząc klientom naprzeciw, tego rodzaju firmy proponują coraz bardziej elastyczne oferty. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że im dłuższy okres spłaty, tym wyższe koszty pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę online?

W dobie Internetu wiele czynności, które wcześniej wymagały wiele wysiłku i czasu, możemy wykonać online. Dotyczy to również wzięcia pożyczki pieniędzy.

Pierwszym krokiem do wzięcia pożyczki online jest zazwyczaj zarejestrowanie się na stronie instytucji parabankowej i złożenie prostego wniosku. By to zrobić należy określić kwotę pożyczki i ewentualnie okres spłaty, jeśli pożyczkodawca dopuszcza możliwość elastycznego dostosowania oferty w tym zakresie. Firmy pożyczkowe wymagają podania różnych danych, jednak zwykle są to podstawowe informacje, a całe złożenie wniosku trwa około 15 minut.

Częstą procedurą w instytucjach parabankowych jest wymóg dokonania przelewu weryfikacyjnego na wskazane konto. Nie ma jednak czego się obawiać, ponieważ kwota przelewu zazwyczaj wynosi 1 gr. Dzięki temu instytucje parabankowe mają pewność, że pieniądze zostaną przelane na właściwy rachunek.

Po złożeniu wniosku, decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki zwykle otrzymuje się jeszcze tego samego dnia!

Jak widać, wzięcie pożyczki może odbyć się błyskawicznie – bez zbędnych formalności i skomplikowanych procedur. Warto jednak wybrać wiarygodną firmę, która traktuje swoich klientów w uczciwy sposób.

Jeśli chcesz poznać taką instytucję, zajrzyj na stronę Miloan.

Skomentuj wpis

Kanał RSS komentarzy